ZFISH BROLLY STORM CAMO 60"

153,99 €
S DPH 3 týždne

Top Bivak z exkluzívnej kamo edície. Toto brolly prešlo dlhodobým vývojom a záťažovým testovaním pre splnenie všetkých náročných požiadaviek dnešných rybárov.

Množstvo
Na objednávku

Top produkt z našej exkluzívnej kamo edície. Toto brolly prešlo dlhodobým vývojom a záťažovým testovaním pre splnenie všetkých náročných požiadaviek dnešných rybárov.

Sme radi, že sme docielili vysokej kvality a moderného dizajnu za rozumnú cenu. Základom brolly je pevná Dáždnikový konštrukcia s podpernými, teleskopickými tyčami. Plášť je tvorený z vysoko kvalitného material 210D s vnútorným PVC poťahom. Hlavnou výhodou je jeho rýchle a jednoduché postavenie, vďaka deštníkovému mechanizmu. Vnútri brolly nájdeme veľmi krátku a decentné stredovú tyč, ktoré vás ničím neobmedzuje vo veľkorysom priestore, ktorý toto brolly ponúka. Na prednej strane sa nachádza 2 búrkové tyče. Predný panel má vstupnú vchod na zips, ktorý je zrolovateľná a alebo tiež úplne odnímateľný. Súčasťou vstupu je tiež moskytiérový panel. Nad predným panelom z každej strany je jedna páska so suchým zipsom pre odloženie prútu. Súčasťou brolly je podlaha, teleskopické tyče a zavŕtavacie kolíky.

 100% nepremokavý, vodný stĺpec 5.000 zrážok

Rozmery: 245 cm (š) x 175 cm (d) x 140 cm (v)

Transportná rozmer: 184 cm (d) x 22 cm (š)

Hmotnosť obsahu balenia: 7 kg

Balenie obsahuje: brolly, podlážku, 4 tyče, 12 kolíkov a prepravné puzdro.

ZF-1703