NAVIJÁK ZFISH REEL BLACK HAWK SG 8000

63,99 €
S DPH max. 5 pracovných dní podľa spôsobu dopravy

Navijak je veľmi robustný a vďaka jeho vysokej cievke je určený predovšetkým pre ďaleké hody. Navijak je osadený 14tich ložiskami, má počítačovo vyvážený rotor a prevod 4,1: 1. 

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 Hľadáte kvalitný a elegantný kaprový navijak v modernom dizajne za bezkonkurenčnú cenu? Tak práve pre vás je tu model Black Hawk SG 8000.

Navijak je veľmi robustný a vďaka jeho vysokej cievke je určený predovšetkým pre ďaleké hody. Navijak je osadený 14tich ložiskami, má počítačovo vyvážený rotor a prevod 4,1: 1. Jeho chod je hladký a plynulý. Dominantou navijakov je vysoká cievka a precízne predná brzda. Brzda je relatívne krátka, po dvoch otočenie je plne utiahnutá alebo povolená. Pod kovovou cievkou navijaka sa nachádza plastový krúžok zabraňujúci návinu vlasca pod cievku. Navijak má dlhú, robustný a frézovanú kľučku, ktorá má príjemné madlo pre uchopenie a možno ju použiť ako pre ľavú, tak pre pravú ruku. Navijak má tiež zosilnenú pružinu preklápača a worm shaft systém zdvihu cievky. Hlavný hriadeľ je z nerezového materiálu.

Pohon ozubeného kolesa vybavený pre vysokú pevnosť

Zosilnená pružina preklápača

Worm Shaft systém zdvihu cievky

Kľučka na ľavú i pravú ruku

Počítačovo vyvážený rotor

Nerezový hlavný hriadeľ

Kroužel zabraňujúci návinu vlasca pod cievku

Ložiská: 14 + 1

Prevod: 4,1: 1

Hmotnosť: 680 g

Kapacita cievky: 0,32mm / 560m, 0,35mm / 480m, 0,45 mm / 350m

ZF-2581
1 ks