w3c

w3c

  • Vypredané
#0724 nikl-boilie-food-signal-evolution-20mm
  • #0724 nikl-boilie-food-signal-evolution-20mm

Nikl - Ready Boilies - Food Signal - 900g - 20mm

00958
19,99 €
Legendárny boilies Food Signal je späť! Základom kvalitného boilies sú kvalitné suroviny a po dlhom pátraní sa mi konečne podarilo zohnať kľúčové suroviny, ktoré pomohli k návratu Food signálu v ešte lepšej podobe pod dôvetkom Evolution!
#0724 nikl-boilie-food-signal-evolution-20mm

Nikl - Ready

19,99 €

w3c

Množstvo :
Veľkosti
Opýtajte sa
Nie je dostupný žiadny produkt!

Vypredané

  Rýchle doručenie

Pri objednávke do 14:00 balík odosielame v rovnaký deň.

  Vrátenie tovaru

Ak sa vám tovar nebude páčiť máte 14 dní na bezplatné vrátenie.

Legendárny boilies Food Signal je späť! Základom kvalitného boilies sú kvalitné suroviny a po dlhom pátraní sa mi konečne podarilo zohnať kľúčové suroviny, ktoré pomohli k návratu Food signálu v ešte lepšej podobe pod dôvetkom Evolution! Food Signal Evolution je založený na báze prírodných, živočíšnych a rastlinných produktov. Do Food Signal nepoužívame ani mililiter žiadnych silíc alebo esencií. Pridávame iba rozpustené extrakty, tekutú potravu, oleje a niekoľko tajných ingrediencí.
Ak nám položíte otázku ako je možné, aby boilies bez esencií chytalo lepšie, než váš favorit obsahujúci esencie, naša odpoveď znie ÁNO! Rozdiel je v tom, že Food Signal je pomerne selektívny a je určený hlavne pre lov veľkých, skúsených kaprov. FS je kaprami rýchlo akceptovaný, ako zdroj potravy a potravinové signály, ktoré sa z boilies šíria vodou, sú pre kapry veľmi príťažlivé. Potenciál Food signálu je skutočne obrovský, čo dokazujú aj úspechy nášho tímu a spolupracovníkov - 8 kaprov cez 30 kg počas testovania už nie je náhoda.

Food Signal obsahuje zmes vitamínov a probiotík, ktoré nazývame c.I. - Carp Immunity. Tá bola špeciálne vyvinutá pre kaprí organizmus - nie pre ryby, alebo iné zvieratá, ale konkrétne pre kapry. C.I. u kaprov zlepšuje funkciu imunitného systému, kapry sú odolnejšie voči chorobám, parazitom, stresu a rýchlejšie sa im hoja rôzne poranenia, spôsobené nami rybármi. Používaním produktov so značkou c.I. prispievate k lepšiemu zdravotného stavu kaprov.

 

Tento produkt nemá žiadne recenzie!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: