NGT SVETLO PROFILER 21 LED LIGHT SOLAR

45,30 €
S DPH 3 týždne

Na želanie mnohých rybárov anglická značka NGT vyvinula veľmi intenzívne svetlo s vysokým výkonom powerbanky a zároveň možnosťou solárneho napájania.

Množstvo
Na objednávku

Na želanie mnohých rybárov anglická značka NGT vyvinula veľmi intenzívne svetlo s vysokým výkonom powerbanky a zároveň možnosťou solárneho napájania. Táto pomôcka je univerzálny a praktický zdroj svetla pre obstaranie prvotriednych fotografii za zlých svetelných podmienok. S touto pomôckou budú fotografie vašich nočných úlovkov dokonalé ako za denného svetla. Je osadené 21 (čisto bielymi) super jasnými LED diódami so svietivosťou až 525 lúmenov + 10 červených led diód s napájaním z internej lítiové batérie  alebo solárneho panelu, ktorý je umiestnený na zadnej strane svetla. Svetlo má taktiež polohovateľný stojan a závit pre pripojenie konektora na skrutkovacie vidličku.

Veľkou výhodou je vysoká kapacita vnútornej batérie, ktorá zároveň slúži ako power banka a možno s ňou nabiť bežný smartphone, až 4x. Pre využitie powerbanky a nabíjanie boli použité štandardné USB konektory, kompatibilné s väčšinou zariadení.

21 čisto jasných Led diód so svietivosťou až 525 lúmenov

10 červených led diód

Výdrž svietenia: 1.úroveň = 5 hod, 2. úroveň = 9 hod, 3. úroveň = 22 hod, 4.úroveň - 200hod

Kapacita batérie 8000 mAh - pre nabitia bežného smartphonu, až 4x

Dobíjacia doba: 7,5 hodiny

Nabíjanie pomocou solárneho panelu

5 úrovní indikácia nabitia batérie

Možno naskrutkovať na vidličku pomocou konektora (neni súčasťou balenia)

Nastaviteľný magnetický stojanček

Odľahčenie ABS telo - iba 352 g

FTL-LIGHT-PROFILER