w3c

prehliadať kategórie

w3c

Šnúry Kategória: Šnúry
14 produktov.

Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

w3c

Aktívne filtre

Mikado - Nihonto Fine Braid - 0.20mm - 900m - 16.6kg

Moderná rybárska pletená šnúra vyrobená z akostných mikrovlákien spletená do kruhového prierezu. Mimoriadne mäkká, skvele sa ukladá na cievku navijaku a umožňuje presné a ďaleké hody.Vhodná predovšetkým na lov zubáčov, tresiek, šťúk a sumcov.Balenie 900 m. Čierna

zobraziť produkt

Mikado - Cat Territory Octa Braid - 0.40mm - 300m - 43.2kg

Špeciálna osempramenná pletená šnúra vyrobená v technológii Thermo-Fuse. Okrúhla, mimoriadne hladká, vďaka špeciálnemu poťahu a veľmi tesnému spleteniu odoláva pri zdolávaní aj viac ako dvojmetrovým sumcom.

zobraziť produkt

Berkley - Šnúra Whiplash - 0.06mm - 110m

Whiplash znamená v preklade "švihnutie" a tento názov presne zodpovedá vlastnostiam šnúry.Pomocou patentovanej termo technológie výroby vlákna šnúry sa podarilo oproti Fireline znížiť priemer a pritom zvýšiť nosnosť.Whiplash je veľmi rýchlo potápavá, má maximálnu odolnosť proti oderu a neuveriteľnú pevnosť v uzle.

zobraziť produkt

Berkley - FireLine Crystal - 0,17mm - 110m

Šnúra FireLine Crystal je nová generácia osvedčenej prívlačovej šnúry so skvelou citlivosťou a veľmi nízkou viditeľnosťou. Neuveriteľne pevný materiál umožňuje používanie veľmi malých priemerov, čo umožňuje podstatné zlepšenie vedenia nástrahy pri vláčení a extréme dlhé hody.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: