w3c

prehliadať kategórie

w3c

Podberáky a doplnky Kategória: Podberáky a doplnky
21 produktov.

Zobrazuje sa 1-21 z 21 položiek

w3c

Aktívne filtre

Mivardi - Podberák LevelIM 40 + Handle Professional Twin - 100x100x180cm

Zvýhodnený set, ktorý sa skladá z podberáka LevelM 100 x 100 cm a dvojdielnej podberákovej tyče Professional Twin.Robustný, ľahký a odolný podberák s dizajnovým stredom z pevnej grafitovej zliatiny

zobraziť produkt

Giants Fishing - Podberák Landing Net Classic - 60x60x250cm

Podberák má ramená vyrobené z hliníkového profilu v kombinácii tvrdeného a pritom pružného plastu. Celo hliníková trojdielna rukoväť, je zakončená plastovým madlom a osadená plastovou aretáciou.

zobraziť produkt

Delphin - Mystery 320 - sec. 3

Veľmi ľahká a odolná rukoväť určená napríklad pre feedrové a plavačkové hlavy. Ich upevnenie je veľmi jednoduché pomocou univerzálneho závitu. Decentné tmavo hnedé vyhotovenie je kombinované so striebornou grafikou a čiernou protišmykovou rukoväťou. Mystery je spoľahlivým a nenáročným spoločníkom na ktorého sa dá...

zobraziť produkt

Delphin - PWR Magnetická Spojka na Podberák - 3.5kg

Vysoko praktická pomôcka pre každého rybára ktorý chce mať podberák stále po ruke. Oproti predchádzajúcemu modelu sme vylepšili dizajn. Vďaka výraznejšej farbe viac nebude problém nasmerovať oproti sebe 2 protikusy.

zobraziť produkt

Delphin - Podberák - Kovový Stred - Pogumovaná Sieťka - 60x60x170cm

Kovový stred je ústredným bodom tohto kvalitne spracovaného skladacieho podberáku. Okrem nej na ňom nájdete aj pogumovanú sieťku! Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy!

zobraziť produkt

Delphin - Prívlačový podberák Titan - 60x50cm

Špičkový podberák z dielne Delphin zhmotňuje všetko, čo od kvalitného rybárskeho podberáku očakávate. Nízku hmotnosť vďaka hliníkovému rámu, pogumovanú rukoväť, pogumovanú sieťku a dostatočný priestor aj pre kapitálne dravce.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: