w3c

prehliadať kategórie

w3c

Predná brzda Kategória: Predná brzda
26 produktov.

Zobrazuje sa 1-24 z 26 položiek

w3c

Aktívne filtre

Black Cat - Passion Pro FD 680

Firma Black Cat prichádza s novými navijakmi pre sezónu 2017, jedná sa o inovovaný sumcový smekací navijak ktorý vo svojej cenovej hladine nejnajde konkurenciu!​Black Cat Passion Pro FD je obzvlášť vhodný pre nováčikov v love sumcov a pre mladých rybárov, pretože ustojí aj drsné podmienky v každom smere lovu sumcov.

zobraziť produkt

Zfish - Sygna BLK 9000

Nová Sygna Black QD 9000 je naša známa vlajková loď v novom matne čiernom kabáte. Okrem zmeny designu má aj špeciálny drevený úchop na kľučke. Tento navijak rozhodne uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších kaprárov. Vďaka vysokej a hlbokej cievke je vhodný ako na odhod, tak na vyvážku.

zobraziť produkt

Uni Cat - Destroyer II

Výkonný navijak určený k lovu sumcov. Navijaky Destroyer už svoje kvality preukázali, vo svojej triede patria medzi najlepšie.Elegantný dizajn, extra silný hriadeľ, brzdové kotúče z uhlíka, kvalitné ložiská i zosilnený oblúk preklápača sú pre tento navijak úplnou samozrejmosťou.

zobraziť produkt

Wychwood - Riot Big Pit 75

A máme novú generáciu navijakov Riot Big Pit. Rovnaká rada v inom farebnom prevedení. Možno je potrebné povedať, že systém Auto Clip chýba.​Vynikajúci navijak v svetlošedom dizajne so striebornými prvkami. Absolútne bezpečný navijak s dokonalým telom a plynulým chodom.

zobraziť produkt

Zfish - Black Hawk SG 8000

Hľadáte kvalitný a elegantný kaprový navijak v modernom designe za bezkonkurenčnú cenu? Tak práve pre vás je tu model Black Hawk SG 8000. Navijak je veľmi robustný a vďaka jeho vysokej cievke je určený predovšetkým pre ďaleké hody. Navijak je osadený 14timi ložiskami

zobraziť produkt

Okuma - Custom Black CB-60

Nový navijak Okuma Custom black je dizajnový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená kľučka s drevenou koncovkou a obľúbený retro vzhľad dávajú dohromady skutočne atraktívny navijak. Povestnou čerešničkou na torte je špičková "rýchlobrzda", doteraz používaná len na najvyššej rade Trio Rex.

zobraziť produkt

Shimano - Catana 4000 FD

Značková kvalita za výbornú cenuPevný, odolný navijak s hladkým a spoľahlivým chodom. Model sa pýši novodobým moderným čiernym dizajnom.Klasika v novom prevedení - prevažná väčšina vnútorných súčiastok bola zdokonalená, čo výrazne posilnilo brzdnú silu.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: