w3c

prehliadať kategórie

w3c

Spacáky Kategória: Spacáky
6 produktov.

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

w3c

Aktívne filtre

Avid - Spacák Thermatech Heated Sleeping Bag - Standard

Označenie Benchmark je synonymom prémiovej kvality, ktorá posúva hranice rybárovho pohodlia pri pobyte pri vode na stále vyššiu úroveň.Predstavujeme vám novú generáciu vyhrievaných spacákov Benchmark ThermaTech Heated Sleeping Bags.

zobraziť produkt

Anaconda - Spacák Freelancer Vagabond 3

V rade Freelancer Vagabond boli zohľadnené všetky funkcie, ktoré sú dôležité pre pokojný a príjemný spánok pri vode, rovnako tak i atraktívny Camo štýl. Skladá sa z troch vrstiev, preto je tento spacák vhodný pre jarné alebo jesenné noci aj mierne zimné dni.

zobraziť produkt

Zfish - Spacák Hoogan Camo Sleeping Bag 5 Season

Spací vak Hoogan 5 season je ďalším prírastkom do exkluzívnej camo edície prvotriednych produktov od značky Zfish. Ako vnútorný materiál je použitý veľmi obľúbený, príjemný a zároveň hrejivý, zelený mikrofleece.

zobraziť produkt

Anaconda - Spacák Freelancer Vagabond 2

V rade Freelancer Vagabond boli zohľadnené všetky funkcie, ktoré sú dôležité pre pokojný a príjemný spánok pri vode, rovnako tak i atraktívny Camo štýl. Skladá sa z 2 vrstiev, preto je tento spacák vhodný pre jarné, jesenné noci i letné dni.

zobraziť produkt

Starbaits - Spacák Session Sleeping Bag

Ľahký a skladný spacák z mikrovlákna predovšetkým pre teplejšie časti roka. Je príjemný s veľmi dobrou hrejivosťou.Malé transportné rozmery. Ideálny na krátke vychádzky. Pevné X-Strong zipsy s dlhou životnosťou. Transportná taška. Teplotný komfort do -5 ° C, rozmer 180x80 cm, váha 3 kg.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: