w3c

prehliadať kategórie

w3c

Riad Kategória: Riad
22 produktov.

Zobrazuje sa 1-22 z 22 položiek

w3c

Aktívne filtre

RidgeMonkey - Kanister Heavy Duty Water Carrier - 5l

Robustný kanistre RidgeMonkey vyrobené z HDPE materiálu ponúkajú jednoduché riešenie. Jednoducho naskrutkujete výmenný kohútik, ktorý je súčasťou balenia a prietok vody je možné hneď veľmi ľahko regulovať.

zobraziť produkt

Delphin - Nožík Woody Folding Knife

WOODY je typickým predstaviteľom mohutnejšieho zatváracieho noža, ktorý využijete pri prechádzkach lesom, na turistike, rovnako dobre na rybách. Rukoväť je tvorená kombináciou skutočného kvalitného dreva a kovu. Nachádza sa tu aj klip vďaka ktorému vám nôž nevypadne z vrecka.

zobraziť produkt

Thinking Anglers - Hrnček Mug - Matt Black

Tento matný čierny hrnček je zakončený jemnou lesklou čiernou sieťotlačou.Nielenže vyzerajú ako súčasť na brehu, ale špeciálne tvarované rukoväte im dodávajú ten zvláštny „pocit“.Prečo nepridať tento nenápadný prírastok do svojej zbierky Thinking Anglers?

zobraziť produkt

Mikado - Multifunkčný Nožík

Mikado multifunkčný vreckový nôž AMN-A314BVeľmi praktický multifunkčný vreckový nôž nevyhnutný pre každého rybára, ktorý trávi veľa času pri vode.Skladá sa zo 6 prvkov, vr. lyžica, vidlička, nôž, vývrtka, otvárač na fľaše a pilník na nechty. Vyrobené z kvalitných materiálov vám bude určite slúžiť dlhé...

zobraziť produkt

Strend Pro - Skladací nožík - 130/225 mm

STREND PRO je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na stredoeurópskom trhu od roku 1992. Firma patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia na slovenskom trhu. Majú za sebou viac ako 25 ročnú tradíciu na trhu s náradím, nástrojmi, remeselnou technikou a meradlami. Od začiatku sa zaoberajú predajom...

zobraziť produkt

Giants Fishing - Panvica Eazi Pan - Large

Vysoko kvalitný liatinový materiál je ideálny na pečenie, grilovanie, opekanie či vyprážanie alebo prípravu toastov. Vďaka vysoko kvalitnému materiálu sa príprava jedla zníži až o dvojnásobok času oproti klasickým panvám.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: