w3c

prehliadať kategórie

w3c

Stojany a signálizátory Kategória: Stojany a signálizátory
78 produktov.

Zobrazuje sa 1-24 z 78 položiek

w3c

Aktívne filtre

Anaconda - Sada Signalizátorov TSR 2 Way 2+1

Absolútna novinka na trhu! Vysoko citlivé hlásiče si môžete nastaviť presne podľa seba. Na výber máte osem rôznych tónov, citlivosť a hlasitosť. Dosah odpočúvania je 150 metrov, nemusíte sa teda báť, že by ste nejaký záber prepásli.

zobraziť produkt

Anaconda - Signalizátor MGX-7

Signalizátor záberu.jednoduché ovládanie vďaka tlačidlámkonektor 2.5 mm pre pripojenie identifikátora záberu (na pravej strane prístroja)citlivosť: 8 úrovníhlasitosť: 8 úrovní, úroveň 8 = tichá (sú aktívne iba LED diódy)výška tónov: 8 úrovní7 rôznych farieb LED diódLED bliká približne 20 sekúnd po zábereindikácia...

zobraziť produkt

Zfish - Bivakové Svetlo Bite Alarm Wireless

Toto svetlo je možné použiť samostatne, alebo ho spárovať s našimi signalizátormi záberu Helios a Optimus. Po spárovaní svetla s hlásičmi záberu umožňuje ľubovoľné nastavenie farby diódy, aby ste presne vedeli, na ktorý prút máte aktuálne záber.

zobraziť produkt

Mistrall - Signalizátor Fish Alarm - Žltý

Signalizátor:Napájanie : 9V 6LR61 batériaTóny : 8 rôznychHlasitosť : 8 úrovníLED podsvietenie : žltáPamäť nastavenia : ánoNastavenie citlivosti : 8 úrovníPracovná teplota : -30 do +70Idikácia slabej batérie, možnosť nasadenia snag earov/uší, možnosť podsvietenia rolničky, pripojenie swingra cez 2,5mm vstup, nočný...

zobraziť produkt

Delphin - Signalizátor Hades

Delphin HADES je cenovo veľmi dostupný elektronický signalizátor záberu. Ponúka základné funkcie svetelnej a zvukovej signalizácie. Je vybavený jednou záberovou LED diódou a detekuje záber v oboch smeroch. Jeho ovládanie je naozaj veľmi jednoduché a zvládne ho každý.

zobraziť produkt

Giants Fishing - Chain Indicator Deluxe - Retiazkový indikátor - Biely / Modrý

Kvalitný retiazkový indikátor, ktorý je dodávaný s dvoma výmennými závažiami, ktoré je možné rôzne kombinovať. V každom balení sú už v základe dve farby!

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: