w3c

prehliadať kategórie

w3c

Starostlivosť o úlovok Kategória: Starostlivosť o úlovok
51 produktov.

Starostlivosť o úlovok je jednou z hlavných tém, ktorú rieši káždý rybár. Doba sa pomalinky mení a preto už nie je prioritou od vody doniesť čo najviac rýb domov ale užiť si čas pri vode a k tomu patrí aj patričná starostivosť o úlovok. Podberáky, saky, kedrovice a mnoho daľšieho patrí k hlavnej výbave každého rybára. Vďaka tomuto príslušenstvu môžeme s rybou zaobchádzať šetrne a taktiež pomáha k udržaniu úlovku v minimálnom strese.

Zobrazuje sa 1-24 z 51 položiek

w3c

Aktívne filtre

Mivardi - Podberák LevelIM 40 + Handle Professional Twin - 100x100x180cm

Zvýhodnený set, ktorý sa skladá z podberáka LevelM 100 x 100 cm a dvojdielnej podberákovej tyče Professional Twin.Robustný, ľahký a odolný podberák s dizajnovým stredom z pevnej grafitovej zliatiny

zobraziť produkt

Giants Fishing - Podberák Landing Net Classic - 60x60x250cm

Podberák má ramená vyrobené z hliníkového profilu v kombinácii tvrdeného a pritom pružného plastu. Celo hliníková trojdielna rukoväť, je zakončená plastovým madlom a osadená plastovou aretáciou.

zobraziť produkt

EnergoFish - Kliešte Stainless Lip Grip s Váhou

Kliešte lip-grip pre bezpečné a ohľaduplné vylovenie dravých rýb sú opatrené 50 librovou / 20kg váhou. Používanie je jednoduché a pohodlné, úlovok si pomocou integrovanej váhy vieme ihneď odvážiť. Na konci nástroja umiestnené kliešte sa za žiadnych podmienok neroztvoria vďaka pôsobeniu protichodného silového pôsobenia.

zobraziť produkt

Delphin - Mystery 320 - sec. 3

Veľmi ľahká a odolná rukoväť určená napríklad pre feedrové a plavačkové hlavy. Ich upevnenie je veľmi jednoduché pomocou univerzálneho závitu. Decentné tmavo hnedé vyhotovenie je kombinované so striebornou grafikou a čiernou protišmykovou rukoväťou. Mystery je spoľahlivým a nenáročným spoločníkom na ktorého sa dá...

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: