w3c

prehliadať kategórie

w3c

Prúty Kategória: Prúty
101 produktov.

Zobrazuje sa 1-24 z 101 položiek

w3c

Aktívne filtre

Nash - Dwarf Shrink 3lbs - 10ft - sec.2

Séria prútov Dwarf patrí suverénne medzi najobľúbenejšie prúty z celej ponuky špecialistu na lov kaprov značky Nash. Tenký blank zosilnený úpravou K1 je doplnený unikátnymi očkami Minima, ktoré majú nízky profil a sú odolné aj voči ohybom a poškodeniu. Prvé koncové očko má špeciálny nahadzovací tvar.

zobraziť produkt

Mivardi - Nuclear Carp 2.75lbs - 360 - sec.2

Séria dvojdielnych a trojdielnych prútov, ktoré ponúkajú celkové spracovanie a predovšetkým nadštandardnú kvalitu, odolnosť a výkon blanku, doteraz obvyklé iba pri výrazne drahších kaprových špeciáloch. Veľké 50 mm spodné očko a 16 mm koncové očko spoločne s výkonným uhlíkovým blankom umožňujú nahadzovanie aj na...

zobraziť produkt

Mivardi - Bomber Method 360SH - 60-120g - sec. 3

Robustný prút určený pre ľahkú kaprarinu. Je vhodný pre dlhšie hody s ťažkými metódami krmítka. Tomu napomáhajú aj veľké očká a špeciálne spodné očko, ktoré zlepšuje priechod vlasca a predlžuje dĺžku nahodenia.

zobraziť produkt

Mivardi - Nuclear Carp 2.75lbs - 330 - sec. 3

Séria dvojdielnych a trojdielnych prútov, ktoré ponúkajú celkové spracovanie a predovšetkým nadštandardnú kvalitu, odolnosť a výkon blanku, doteraz obvyklé iba pri výrazne drahších kaprových špeciáloch. Veľké 50 mm spodné očko a 16 mm koncové očko spoločne s výkonným uhlíkovým blankom umožňujú nahadzovanie aj na...

zobraziť produkt

Wychwood - Riot Cork 2.75lbs - 9ft - sec. 2

Naša nová rada prútov Riot je vstupnou radou do profesionálnych kategorií kaprových prútov. Je to hlavne kompromis ceny a výkonu, ktoré tieto prúty ponúkajú.Široká ponuka prútov v dĺžkach 9, 10 stôp alebo 12 stôp. Je len na nás, ktorý typ bude ladiť podľa nášho štýlu rybárčenia

zobraziť produkt

Delphin - Extaza 270 - 7-25g - sec. 2

Sen pobrežného prívlačiara! Štíhle, dostatočne dlhé prúty, navyše s ideálnou vrhacou záťažou. Blank sa vyznačuje jemnejšou špičkou a tvrdším chrbátom doplnený o ľahké Seaguide očká. To sú predpoklady rýchleho a citlivého prútu, ktorý je vhodný na lov, pri ktorom musíte s umelou nástrahou pracovať a cítiť všetko, čo...

zobraziť produkt

Zfish - Empire Carp 3lbs - 360 - sec. 2

Empire Carp je vysoko kvalitný kaprový prút s extrémne štíhlu korkovou rukoväťou. Prút je vyrobený z prvotriedneho karbónu 30T.Pred uvedením na trh sme tento prút dlhodobo testovali a výsledky testovania boli priamo ohromujúce. Je až neuveriteľné čo všetko tento prút vydržal.

zobraziť produkt

Delphin - Drama 390 - to 50g - sec. 3

Drama je veľmi elegantným match prútom, ktorého čistota a dokonalosť spracovania vás uchvátia od prvej chvíle. Príjemne štíhly blank, ktorý je charakteristický svojou plne parabolickou akciou vám dovolí dávkovať silu počas zdolávania doslova na milimetre. To je pre túto jemnú rybolovnú techniku mimoriadne dôležité.

zobraziť produkt

Mikado - Nihonto TT Zander 220 - 18g - sec. 1

Rad NIHONTO TT ZANDER je zameraný na jedny z najmazanejších dravcov - zubáča. Jednou z najdôležitejších vecí pri love týchto dravcov je reakčná doba udice na ťažko viditeľné uhryznutie. Candáti majú veľmi tvrdé ústa, takže špička musí byť citlivá, ale nie mäkká.

zobraziť produkt

Mivardi - Enigma Feeder 360H - 30-90g - sec. 3

Precízne spracovaný feederový prút s akciou typu MEDIUM a najnovšie aj vo verziách HEAVY a SUPER HEAVY. Je vybavený tromi presne kalibrovanými špičkami, anatomicky tvarovanou rukoväťou a precíznou povrchovou úpravou. Vo svojej cenovej kategórii ponúka úplne nový rozmer kvality.

zobraziť produkt

Delphin - Wild Trout 228 - 1-8g - sec. 2

Pre nadšencov Trout Area Fishing – čiže lovu pstruhov prívlačou na vodných nádržiach a jazerách, sme navrhli dvojdielne, ultra štíhle a minimalistické prívlačové prúty WILD TROUT s veľmi atraktívnym dizajnom a ľahkými Seaguide očkami.

zobraziť produkt

Mivardi - Magion Feeder 360H - 30-90g - sec. 3

Feederový prút s veľmi silným blankom, určený na lov s ťažkými kŕmidlami. Sada veľkých očiek umožňuje ľahké nahadzovanie aj na veľké vzdialenosti a vysoká dynamika blanku ponúka dostatočné silové rezervy na zdolávanie kaprov a ďalších veľkých rýb.

zobraziť produkt

Delphin - Pirat 225 - 3-18g - sec. 2

Staňte sa pirátom vašich vôd! S týmto prútom to vôbec nebude problém a budú sa vás báť všetky ryby v revíri. Veľmi príjemný prút so špičkovou akciou a tvrdým chrbátom ho predurčuje na klepkanie jigovými hlavami po dne a zdolávanie zubáčov, ostriežov, prípadne pstruhov na veľkých vodných nádržiach.

zobraziť produkt

Garbolino - Bullet Feeder Medium 330 - 25-75g - sec. 3

Úplne nový prút Garbolino Bullet feeder je postavený na trojdielne konštrukcii blanku. Jeden z ďalších úspešných prútov radu Super Rocket. Teraz v akčnom sete s šiltovkou! Konštrukcia prútu zložená z vysoko odolného uhlíkového materiálu HM Carbon, veľmi štíhly blank v trojdielnom prevedení. Prút je optimalizovaný...

zobraziť produkt

Seanger - Flashlight Stic 80 - 240cm

Absolútna novinka na trhu, ktorú ocenia predovšetkým deti a ženy.Vďaka jasným farbám a farebným svetelným efektom, za ktoré môžu LED umiestnené priamo v navijaku a ktoré pri otáčaní blikajú, sú tieto prúty a navijaky úplne jedinečné a špeciálne.

zobraziť produkt

Saenger - Set Picker 2,7m - to 50g - sec. 2

Rad prútov vyrobených za pomoci najmodernejších technológií. Odolný sklolaminátový blank, dvojramenné SIC očká, kovová pätka základne a robustné sedlo navijaka. Všetky použité komponenty zaručujú spoľahlivosť. Každý rybár si v tejto sérii vyberie prút vhodný pre svoj štýl lovu.

zobraziť produkt

Saenger - Set Picker 2,7m to 50g - Skymaster NG-3 F200 - Silón 0,14mm

Skvelý set, ktorý nadchne každého rybára, ktorý chce začať s jemným chytaním na picker. Za zmienku stojí pevný sklolaminátový blank, dvojramenné SIC očká a robustné sedlo navijaka. Všetky použité komponenty zaručujú spoľahlivosť a pevnosť. Prút je vhodný aj pre rybárov, ktorí od svojho vybavenia očakávajú prevažne...

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: