w3c

prehliadať kategórie

w3c

Navijáky Kategória: Navijáky
32 produktov.

Zobrazuje sa 1-24 z 32 položiek

w3c

Aktívne filtre

Black Cat - Passion Pro FD 680

Firma Black Cat prichádza s novými navijakmi pre sezónu 2017, jedná sa o inovovaný sumcový smekací navijak ktorý vo svojej cenovej hladine nejnajde konkurenciu!​Black Cat Passion Pro FD je obzvlášť vhodný pre nováčikov v love sumcov a pre mladých rybárov, pretože ustojí aj drsné podmienky v každom smere lovu sumcov.

zobraziť produkt

Zfish - Sygna BLK 9000

Nová Sygna Black QD 9000 je naša známa vlajková loď v novom matne čiernom kabáte. Okrem zmeny designu má aj špeciálny drevený úchop na kľučke. Tento navijak rozhodne uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších kaprárov. Vďaka vysokej a hlbokej cievke je vhodný ako na odhod, tak na vyvážku.

zobraziť produkt

Uni Cat - Destroyer II

Výkonný navijak určený k lovu sumcov. Navijaky Destroyer už svoje kvality preukázali, vo svojej triede patria medzi najlepšie.Elegantný dizajn, extra silný hriadeľ, brzdové kotúče z uhlíka, kvalitné ložiská i zosilnený oblúk preklápača sú pre tento navijak úplnou samozrejmosťou.

zobraziť produkt

Wychwood - Riot Big Pit 75

A máme novú generáciu navijakov Riot Big Pit. Rovnaká rada v inom farebnom prevedení. Možno je potrebné povedať, že systém Auto Clip chýba.​Vynikajúci navijak v svetlošedom dizajne so striebornými prvkami. Absolútne bezpečný navijak s dokonalým telom a plynulým chodom.

zobraziť produkt

Zfish - Black Hawk SG 8000

Hľadáte kvalitný a elegantný kaprový navijak v modernom designe za bezkonkurenčnú cenu? Tak práve pre vás je tu model Black Hawk SG 8000. Navijak je veľmi robustný a vďaka jeho vysokej cievke je určený predovšetkým pre ďaleké hody. Navijak je osadený 14timi ložiskami

zobraziť produkt

NGT - XPR Carp Runner 4000

Super akčná ponuka, kúpte jeden navijak a druhý dostanete úplne zadarmo! Kvalitný kaprový navijak s voľnobežnou brzdou, kovovou cievkou a 10timi ložiskami! BEZKONKURENČNÁ PONUKA!Navijak s kovovou odhodovou cievkou, určený k dlhším hodom. Špičkový rad navijakov od tejto anglickej značky Vám prináša zaručenú kvalitu,...

zobraziť produkt

Okuma - Custom Black CB-60

Nový navijak Okuma Custom black je dizajnový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená kľučka s drevenou koncovkou a obľúbený retro vzhľad dávajú dohromady skutočne atraktívny navijak. Povestnou čerešničkou na torte je špičková "rýchlobrzda", doteraz používaná len na najvyššej rade Trio Rex.

zobraziť produkt

Asso - Silón Discovery - 0.30mm - 3000m

Vlasec bol navrhnutý tak, aby splnil tie najnáročnejšie požiadavky rybárov a stal sa v minulosti synonymom kvality medzi monofilmi. Tento vlasec vám zaručí maximálnu pevnosť bez vplyvu na ďalšie jeho vlastnosti, ktoré sú najmä: nízka pamäť, pevnosť v uzle, odolnosť proti oderu a vysoká sila pri rázovom zaťažení....

zobraziť produkt

Okuma - Longbow XT LBXT-655

Okuma Originálny Longbow od Okuma sa stal legendou medzi rybárskymi navijakmi v celej Európe.Nová verzia Longbow XT má všetky predpoklady, aby dosiahol minimálne rovnakej obľuby, pretože disponuje novými technologickými prvkami, ako je multidisková brzda či počítačovo vyvážený rotor druhej generácie.

zobraziť produkt

Shimano - Catana 4000 FD

Značková kvalita za výbornú cenuPevný, odolný navijak s hladkým a spoľahlivým chodom. Model sa pýši novodobým moderným čiernym dizajnom.Klasika v novom prevedení - prevažná väčšina vnútorných súčiastok bola zdokonalená, čo výrazne posilnilo brzdnú silu.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: