w3c

prehliadať kategórie

w3c

Camping Kategória: Camping
188 produktov.

Zobrazuje sa 1-24 z 188 položiek

w3c

Aktívne filtre

Avid - Spacák Thermatech Heated Sleeping Bag - Standard

Označenie Benchmark je synonymom prémiovej kvality, ktorá posúva hranice rybárovho pohodlia pri pobyte pri vode na stále vyššiu úroveň.Predstavujeme vám novú generáciu vyhrievaných spacákov Benchmark ThermaTech Heated Sleeping Bags.

zobraziť produkt

Anaconda - Spacák Freelancer Vagabond 3

V rade Freelancer Vagabond boli zohľadnené všetky funkcie, ktoré sú dôležité pre pokojný a príjemný spánok pri vode, rovnako tak i atraktívny Camo štýl. Skladá sa z troch vrstiev, preto je tento spacák vhodný pre jarné alebo jesenné noci aj mierne zimné dni.

zobraziť produkt

JRC - Lehátko Contact Lite Bedchair

Lehátko JRC Contact Lite Bedchair má robustný kovový rám, nastaviteľný polohovací systém, otočné a skladacie ploché pätky proti zaboreniu do blata, nastaviteľnú výšku nôh, odolný matrac s poťahom z 100% polyesteru 600D naplnený penou s vysokou hustotou.

zobraziť produkt

Zfish - Spacák Hoogan Camo Sleeping Bag 5 Season

Spací vak Hoogan 5 season je ďalším prírastkom do exkluzívnej camo edície prvotriednych produktov od značky Zfish. Ako vnútorný materiál je použitý veľmi obľúbený, príjemný a zároveň hrejivý, zelený mikrofleece.

zobraziť produkt

JRC - Kreslo Rova Camo Relaxa Armchair

Kreslo JRC Rova Camo Relaxa Armchair poskytuje všetko pohodlie, ktoré potrebujete, za dobrú cenu! Sklon operadla nastavíte pomocou polohovacieho systému pomocou pozdvihnutia područiek. Sklon môžete nastaviť až do ôsmich rôznych polôh. Všetky nohy sú teleskopické, doplnené širokými koncovkami proti zapadávaniu do pôdy.

zobraziť produkt

Anaconda - Spacák Freelancer Vagabond 2

V rade Freelancer Vagabond boli zohľadnené všetky funkcie, ktoré sú dôležité pre pokojný a príjemný spánok pri vode, rovnako tak i atraktívny Camo štýl. Skladá sa z 2 vrstiev, preto je tento spacák vhodný pre jarné, jesenné noci i letné dni.

zobraziť produkt

Mivardi - Kreslo Premium Long

Výsledok vlastného vývoja značky MIVARDI. Ľahko prenosné kaprárske kresielko s dvojdielnym skladacím operadlom. Pri zachovaní mimoriadne stabilnej konštrukcie so štyrmi teleskopickými nohami a miniatúrnou prepravnou veľkosťou ponúka zároveň dlhé a pohodlné operadlo.

zobraziť produkt

Starbaits - Spacák Session Sleeping Bag

Ľahký a skladný spacák z mikrovlákna predovšetkým pre teplejšie časti roka. Je príjemný s veľmi dobrou hrejivosťou.Malé transportné rozmery. Ideálny na krátke vychádzky. Pevné X-Strong zipsy s dlhou životnosťou. Transportná taška. Teplotný komfort do -5 ° C, rozmer 180x80 cm, váha 3 kg.

zobraziť produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: